2 Fotografie týdne: Sportovní areál V olšinách

06.10.2010 08:34

2. června 2010

Tohle je archivní snímek ze začátku června. Je na něm zachycen projekt Sportovního areálu V olšinách. Tento plán nikdo ze sdružení Útulné Strašnice na vlastní oči neviděl. V rámci takzvaného nahlížení se to povedlo jen Petrovi Kužvartovi z Ateliéru pro životní prostředí. Kdo se opováží zkřížit radnici Prahy 10 její plány, musí počítat s tím, že se stane terčem různých faulů. Upírání informací je z kategorie menších ústrků. ODS projekt před volbami schovala do šuplíku. Téměř příkladně ho dala do svého volebního programu. Kdo jí dá v komunálních volbách hlas, současně dá zelenou tomuto projektu. Povolení vykácet všechny stromy a keře je stále platné.

 

Zítra ve čtvrtek dostaneme příležitost zeptat se zástupců politických stran na budoucnost strašnického parku. Předvolební debata o Trojmezí začíná v 18 hodin na adrese SBD Zahradní město, Zvonková 2. Přijďte si je poslechnout.! Starosta Vladislav Lipovský (ODS) se má dnes vyjádřit, zda na debatu dorazí. Jeho postoje k Trojmezí a k parku jsou zajímavé s ohledem na sliby a proklamace jeho stranického kolegy a kandidáta na primátora Bohuslava Svobody, který v úterních Otázkách Václava Moravce mluvil o novém přístupu ODS k občanům Prahy a k městu.

 

6. října 2010

Takhle rychle vám možná po volbách postaví pod okny novou dvojpodlažní restauraci. Tady konkrétně jde o další objekt zázemí. Tentokrát pro dětský lanový park. Soukromá sauna ani místnost s krbem se do něj tentokrát nevejde. Ano, takovou výbavu má restaurace Gutovka.

—————

Zpět


Diskusní téma: Fotografie týdne: Sportovní areál V olšinách

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.