„Chci, aby tady“ - Napište si, co chcete!

Kdy vlastně někoho nahoře zajímá, co běžný daňový poplatník s volebním právem, potažmo jakýkoli občan tohoto státu chce? Krátce před volbami a pak na dlouho vůbec. Otázkou i tak zůstává, zda je tento zájem upřímný, nebo je vedem pouhou účelovou snahou zjistit, za jaké sliby se dají nejsnáze nakoupit hlasy voličů.

Jako občané České republiky se často setkáváme s poměry, které nechceme – ale co vlastně chceme? Bývá těžší se toho dobrat než vyslovit, co nechceme. Nechceme vysoké daně, korupci, neschopné úředníky, nechceme vykácený park obehnaný plotem, město jenom jako silnice a parkoviště...

Nálepky „Chci, aby tady“ jsou pro každého, kdo má chvíli na to, aby se zamyslel nad tím, co chce a kde to chce. Chcete, aby někde něco bylo? Napište to na nálepku a tu tam nalepte. Chcete se k něčemu vyjádřit? Udělejte to. Stačí permanentní popisovač a špetka odvahy. Buďte upřímní, ale neberte se moc vážně. Respektujte majetek druhých, ale buďte bez obav – nálepky se dají beze zbytku odlepit, takže kdyby to někomu vadilo, má možnost nálepku odstranit.

Nálepky dostanete zdarma v trafice u supermarketu Billa, ulice V Olšinách č.p. 108, Praha 10 - Strašnice. Budeme rádi, když nám nebo sem pošlete fotku té vaší.

 

L.A.E., I.M., K.S.